Hobi Life Bahçeleri

Hakkımızda

Şehrin karmaşasından uzaklaşmak, rahatlamak isteyenler genellikle doğayla iç içe birkaç gün geçirmek ister. Bizler de Hobi Life olarak sizlere bu imkânı sunuyoruz. Kurulduğumuz 2008 yılından beri ortaya koyduğumuz farklı projeler sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanında herkesin birer hobi bahçesine sahip olmasını sağladık. Bu şekilde insanlar ufak bir toprak satın alarak, kendi istedikleri gibi tarım yapma imkânına sahip oldu.

Biz Kimiz?

Şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve rahatlamak isteyenler için harika projeler üreten firmamız, sosyal yaşam projeleri odaklı çalışmaları sayesinde sizlere rüya gibi hizmetler sunuyor. Firmamızın özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

  • Sosyal yaşam projeleri odaklı güçlü bir ekibe sahibiz. Bu sayede tüm çalışmalarımızı sosyal yaşam alanlarına yönelterek sizlere eşsiz projeler sunuyoruz.
  • Kendi bünyemiz içerisinde alt yapıdan mimariye, satıştan müşteri memnuniyetine kadar her departmanda aktif çalışan ve kusursuz bir hizmet sağlayan bir kurum olarak sizlere mükemmel çalışmalar sunmayı kendimize amaç edindik.
  • Bu zamana kadar 4 tamamlanmış proje ile 200’den fazla mutlu aile oluşturduk.
  • Önceliği müşteri memnuniyeti olan kurum kültürü ile dürüst ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
  • Satış sonrası destek sağlıyor ve sık sık düzenlemiş olduğumuz organizasyonlarla biten projeler ile bağlantılarımızı koparmıyoruz.